Články

Zápis do mateřské školky

Naše třídaZápis do mateřské školky právně stanovují zákony č. 561/2004 Sb. a vyhláškou MŠMT č. 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání. Na přijetí dítěte do mateřské školky není právní nárok. Právo rozhodnout, zda bude dítě do školky přijato, má paní ředitelka. V případě, že je kapacita školky plně obsazena, dostávají u zápisu přednost starší děti, které mají následující rok nastoupit na základní školu.

Také se potýkáte s tímto problémem? Nedaří se Vám umístit dítě do školky a chybí Vám hlídání? Ať už jsou důvody pro odmítnutí dítěte u zápisu do mateřské školky plná kapacita nebo nízký věk, my Vám nabízíme řešení svízelné situace. Naše soukromá školka Central Preschool Praha přijímá děti do předškolního vzdělávání, které je určeno pro děti již od 2 let.

Proč si vybrat školku Central Preschool?

Soukromá školka Central Preschool v Praze nabízí zajímavou náplň hodin díky velmi kreativnímu a přátelskému kolektivu. Prostory naší školky jsou moderně vybaveny a podléhají nařízením Ministerstva školství ČR. Central Preschool se nachází v klidné lokalitě Central komplexu v Praze, kde máme k dispozici dva přilehlé parky s hřišti, které jsou určeny výhradně pro rezidenty a naší školku.

Zápis do MŠ po celý rok

9Klasické termíny zápisů do MŠ bývají v jarních měsících po zápisech do škol. Dítě pak do školky nastupuje od září. Kritéria pro přijetí ratolesti do školky jsou jeho trvalé bydliště, věk a to, zda danou školku už navštěvuje jeho sourozenec. My Vám nabízíme možnost zápisu po celý rok s okamžitým vyřízením, takže Vaše dítě může již od zítra navštěvovat naši školku.

Česko anglická školka

Další obrovskou výhodou pro Vaše děti je, že naše školka je česko-anglická. V dopoledních hodinách se dětem věnují rodilý mluvčí a celý program probíhá v angličtině formou her, zpívání, čtení a podobně. Děti se tak přirozeně učí anglické výrazy každý den. Odpoledne přichází na řadu výuka v češtině a řada zajímavých kroužků pro děti, kde si mohou vyzkoušet svůj talent a probudit svou zvídavost.

Individuální přístup

Abychom dodrželi kvalitu našich služeb a mohli se všem dětem individuálně věnovat, přijímáme maximálně 7 dětí na jednoho učitele. Kapacity jsou tedy omezeny, proto nás kontaktujte co nejdřív. Svého potomka můžete do Central Preschool přihlásit již dnes a to pomocí přihlášky na našich webových stránkách. Na základě vyplněné přihlášky Vás budeme kontaktovat s termínem osobního setkání včetně prohlídky naší školky.

Máte další dotazy ohledně zápisu do česko anglické školky Central Preschool? Obraťte se na nás a nebo si přečtěte nejčastější dotazy rodičů na naší školku.