Články

ÚNOR BÍLÝ, POLE SÍLÍ

NA CO SE MŮŽEME TĚŠIT V ÚNORU

čtvrtek 14.2. 

SRDÍČKOVÝ DEN

- celodenní akce v rámci školky
Valentýn je svátek lásky a náklonnosti mezi lidmi. Je to den, kdy si lídé tradičně posílají dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice. I my se ve školce navzájem obdarujeme vlastnoručně vyrobenými přáníčky. Třídu si vyzdobíme do červené, růžové a bílé barvy. Děti jsou vítány přijít převlečené do výše uvedených barev.

úterý 19.2. 

LOUTKOVÉ DIVADLO, ŠŤASTNÝ KOVBOJ 

- odchod ze školky v 10:00 hodin
Většího hrdinu Divoký západ nepoznal.  Člověk se srdcem na pravém místě brázdí na své věrné kobylce  nekonečné prérie a koná dobro. Největší postrach všech banditů, lupů, nepoctivců a jiných kakrholtů. Ochránce žen, přírody a práva. Až tenhle příběh uslyšíš přestaneš se bát a tahle noc přeletí jako sokol v lovu.

středa 27.2. 

MASOPUSTNÍ VESELÍ

- celodenní akce v rámci školky
I tento rok si připomene jeden z našich národních českých tradic a tím je Masopust. Masopust je období od svátků Tří králů do Masopustního úterý před Popeleční středou. Je to svátek, při kterém se lidé za dávných časů naposled poveselili a pořádně najedli před nadcházejícím obdobím půstu. I my ve školce si užijeme masopustní rej a uvítáme pokud své děti obléknete do tradičních masek (např. ženich a nevěsta, muzikanti, šašek, zvířecí masky; medvěd, kobyla aj.).
Ke svačince nebudou chybět  koblihy.