Reference


Lenka C.Školku Central Preschool jsme objevili náhodou, kdy jsme pro naši, v té době ani ne tříletou dceru Sofii, hledali kvalitní školku, která by v sobě snoubila výuku jak v češtině, tak v angličtině. Central Preschool jednoznačně splnila všechny naše požadavky. Nejenže se jedná o velice krásnou, moderně zařízenou školku, ale byli jsme mile překvapeni i pestrým programem, díky němuž se vždy příjemné a usměvavé paní učitelky dětem velmi intenzivně věnují.

Dopolední program je veden zcela jen v angličtině rodilými mluvčími a odpolední pak jen v češtině. Výsledkem je, že naše dcera si doma se svými hračkami hraje a povídá výhradně v angličtině, popřípadě sedí i několik hodin u svého stolečku a stříhá, lepí, maluje, či vymalovává, broukajíc si u toho nějakou písničku nebo nám ukazuje všemožné prvky z jógy, které se ve školce naučila. Jedním slovem úžas!!

Lenka

 

Leonardo is Brazilian and speaks Portuguese, so we wanted him to go to a bilingual school where he could learn English and Czech. We also wanted a place he could stay until going to primary school and it was a surprise discovering Central Preschool. You would think a 3yo boy wouldn’t want to go to school and stay home with mommy, but he absolutely loves it!It’s incredible to see how much he has learnt since he started there, 10 months ago. His vocabulary in English is superb, he can already understand Czech and speak very well. Not to mention all the great experiences – artistic, sportistic, turistic – he’s enjoying. We are all so happy with the school and the teachers and the whole program.

Thaís Castanheira

 

Venku jsme strávili spoustu času.Super, super a ještě jednou super. Dětem se strašně líbilo a jejich slovy ” Maminko, už nechceme do jiné školky.”
To snad nepotřebuje další komentář. Mohu jen vřele doporučit.
Miroslava Paidarová 

 

Podívejte se na video, jak to chodí ve školce Central Preschool a proč děti naší školku tak rádi navštěvují. https://www.centralpreschool.cz/video/

 

Dále připravujeme…

Víkendová školička
Večerní hlídání
Párty agentura