Novinky

Nejčastější dotazy

Na Central Preschool, školku s výukou angličtiny

Jaká je celková kapacita školky?

Celková kapacita soukromé školky Central Preschool je 18 dětí. K dětem se snažíme přistupovat individuálně, takže dodržujeme pravidlo, že maximálně 7 dětí připadá na jednoho učitele.

Kolik tříd se ve Vaší školce nachází?

Naše česko-anglická školka disponuje jednou třídou, která je smíšená a celkové prostorové uspořádání je rozděleno tak, aby vyhovovalo nejrůznějším skupinovým i individuálním činnostem dětí. Třída je prostorná, s dostatkem denního světla a moderně vybavená novým nábytkem. Máme oddělený prostor pro odpočinek dětí po obědě. Součástí třídy je i koupelna s toaletami a sprchovým koutem. Naše prostory si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Jak probíhá výuka ve Vaší školce?

Dopolední výuka v česko-anglické školce Central Preschool probíhá výhradně v anglickém jazyce za přítomnosti rodilých mluvčí z Ameriky. Naopak odpolední výuka je vedená již pouze v českém jazyce. Třídní vzdělávací program je rozdělen do týdenních tematických plánů, které jsou stejné pro oba programy. Tímto je dětem umožněno, aby si dané jazykové dovednosti osvojily v obou jazycích.

Během výuky používáme aktivity, které přirozeně rozvíjejí schopnosti a dovednosti Vašich dětí. Nezapomínáme však na důležitost hry v životě dítěte, jelikož při každé hře, při čtení pohádek, povídání si nebo při jakékoliv další společné činnosti se dítě vždy něčemu novému přiučí.

Pro děti pořádáme pravidelné výlety, podporujeme tělesné aktivity a součástí každého dne je i odpolední zájmový kroužek (malování, jóga, malý vědec atd.). Více o programu zde!

Pokud máte nějaké další dotazy, využijte našeho anonymního chatu nebo nás kontaktujte na telefonu či emailu. Rádi Vám odpovíme na cokoliv. Soukromá školka Central Preschool Praha