Články

Mluvit anglicky v české školce

Školka je nesmírně důležitá fáze života dítěte. Hlavním cílem lektorů v Central Preschool, v anglicko-české škoce, je vyvinout u každého dítěte touhu učit se, vytvářet a komunikovat v jakémkoliv jazyce.

Výuka angličtiny pro děti

education-919895_640Anglická školka Central Preschool v Praze umožňuje dětem již od 2 let ponořit se do přátelského prostředí, ve kterém učení anglického a českého jazyka formou her jde úplně samo. V Central Preschool používáme jen vysoce nadšených rodilých mluvčích, kteří jsou velmi úspěšní ve své práci lektorů. Anglická školka je také vysoce vybavené a kvalitní předškolní zařízení nabízející nadstandardní vzdělání pro Vaše děti.

Pokud Vaše dítě teprve nedávno přijelo do České republiky a neumí ani český ani anglický jazyk, nebojte se ho svěřit nám. Náš vzdělávací program je strukturován tak, aby děti porozuměly i bez znalosti jazyků a zároveň se postupně učily. Výuka ve školce je přizpůsobena dětem, které se právě začínají učit anglický a český jazyk, takže Vaše dítě bude mít dost času integrovat se do dvojjazyčného prostředí. Naší školku navštěvují děti nejrůznějších národností.

Pro pohodlí rodičů nabízí anglická školka Central Preschool tři režimy docházky: celý den, třikrát týdně nebo půl dne. Naše soukromá školka v Praze na Žižkově se nachází v Central Park Praha, v blízkosti parku Parukářka, v dobrém sousedství s přátelskou infrastrukturou – Praha 3, Žižkov.