Novinky

march – into – spring

NA CO SE MŮŽEME TĚŠIT V BŘEZNU?

Sobota 10.3.                                                                                                                                                                                                                                DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V sobotu 10.3. od 10:00 – 12:00 hodin máme školku otevřenou pro všechny rodiče a děti, které by se chtěly do naší školky přihlásit. Společně si mohou školku prohlédnout, pohrát si, zúčastnit se výtvarných činností s Caroline a dostat informace o chodu školky a vzdělávacích aktivitách.

Středa 14.3.
NÁVŠTĚVA KNIHOVNY
Po svačině pojedeme s nejstaršími dětmi do knihovny, kde bude připravený program „Jak to chodí v knihovně“. Paní knihovnice bude děti seznamovat s postupem při půjčování knížek, jak se v knihovně správně chovat, společně nám knihovnu a knížky ukáže.

Pondělí 19.3.
VELIKONOČNÍ DÍLNA PRO RODIČE SDĚTMI
Srdečně zveme všechny rodiče od 16:00 hodin do školky, kde si budou společně s dětmi a paní učitelkami vyrábět velikonoční překvapení . . .

Úterý 20.3.
KERAMICKÁ DÍLNAeaster-3115465_1280
Dílnička proběhne v odpoledních hodinách v rámci českého kroužku a to pod vedením Jany Grossmanové. Při práci s hlínou používáme různá vykrajovátka, válečky a špachtle. Učíme se trpělivosti a trénujeme prostorovou představitost. Keramika pomáhá dětem v rozvoji manuálních dovedností a to v oblasti jemné motoriky, koordinaci ruky a oka.

Úterý 27.3
LOUTKOVÉ DIVADLO O MALENCE
V úterý od 10:30 nás čeká divadelní pohádka Hanse Christiana Andersena .
Malenka je malinká holčička, která se narodila v květu tulipánu a při cestě za láskou zažívá různá dobrodružství . . .