Novinky

Hello May

Na co se můžete těšit v květnu

 1.5. středa

Státní svátek, ZAVŘENO

 

7.5. úterý

LOUTKOVÉ DIVADLO, PEKLO S JEŽIBABOU
Odchod ze školky v 10:00 hodin. Prosím, přiveďte své děti do školky včas. 
Pohádka pro herce a loutky na motivy her Bohumila Schweigstilla o tom, jak Kašpárek čertům utekl, ježibabu vypekl a kobylku si vysloužil.
Hlavním hrdinou nezbedné pohádky je malý Kašpárek, který touží po koníčkovi. Vypraví se proto do lesa za pohádkovou babičkou. Netuší, že domnělá hodná babička je zlá baba ježibaba a po čertech hladová (má hrozně ráda děti a hlavně Kašpárky).

 

8.5. středa
Státní svátek, ZAVŘENO

 

9.5. čtvrtek

OSLAVA KE DNI MATEK

Každá maminka slaví druhou neděli v měsíci květnu svůj svátek – Den matek. Při této příležitosti Vás zveme na oslavu do naší školky, kde mimo jiné proběhne soutěž v pečení. Maminka, která by se ráda zúčastnila musí donést vlastnoručně upečený moučník, buchtu, dort … Porotou budou děti, které po pečlivém ochutnání spravedlivě rozhodnou, která z Vás obsadí první, druhé a třetí místo. Děti si pro maminky připraví krátké vystoupení a malý dáreček.

Oslava začne v 16:00 hodin.  Těšíme se na všechny maminky.

 

happy-mothers-day-48963_1280

středa 29. 5. 

ZÁPISY NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

Začátek nového školního roku se pomalu blíží.

Zápis bude probíhat  v těchto časech:

od 8:00 do 10:00 hodin nebo v odpoledních hodinách od 16:00 do 18:00 hodin.