Novinky

HELLO MAY

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT V KVĚTNU?

úterý 1. 5. 2018maypole-1329290_1920
ZAVŘENO – Státní svátek
úterý 8. 5. 2018
ZAVŘENO – Státní svátek
11.5. pátek
OSLAVA KE DNI MATEK
Každá maminka slaví druhou neděli v měsíci květnu svůj svátek – Den matek. Při této příležitosti Vás zveme na oslavu do naší školky, kde mimo jiné proběhne soutěž v pečení. Maminka, která se chce zúčastnit musí donést vlastnoručně upečený moučník, buchtu a děti ve školce rozhodnou, která z Vás obsadí první, druhé a třetí místo. Děti si mimo jiné pro Vás připraví nejen básničku a písničku, ale bude na Vás čekat i malý dáreček. Oslava začne v 16:00 hodin.
15.5. & 22.5. úterý
KERAMICKÁ DÍLNA
Pod vedením paní učitelky Jany budou děti vytvářet nové umělecké předměty. Keramika trénuje prostorovou představivost a pomáhá dětem v rozvoji manuálních dovedností a to v oblasti jemné motoriky, koordinaci ruky a oka. Dílnička proběhne v odpoledních hodinách. Při práci používáme různá vykrajovátka, válečky a špachtle.
středa 23.5.
TŘÍDNÍ FOCENÍ 
Konec roku se blíží a je třeba, abychom měli na památku fotku našich kamarádů.
úterý 29.5. 
LOUTKOVÉ DIVADLO
Představení: Tatínek není k zahození, odchod ze školky v 10:00 hodin
Tři pohádky podle stejnojmenné knížky. První pohádka vypráví o tom, jak se tatínek a maminka seznámili. Ve druhé se dozvídají, že v domě, ve kterém bydlí, straší a ve třetí pohádce onemocní dítě.