Novinky

Hello June

 

Co nás čeká v červnu?

1.6. pátek 

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ – celodenní akce
V rámci školkového dne děti oslaví svůj svátek. Je připraven pestrý program, jak ve třídě, tak sportovní hry v parku. Děti budou soutěžit, vyrábět a radovat se. Každý se na konci dne dočká malé odměny. Uvítáme, pokud děti do školky přijdou oblečené jako pohádkové bytosti či jakýkoliv jiný kostým, který doma máte. 
 
12.6. úterý
DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ: Frutti di mare
Odchod ze školky v 10:00 hodin
Pohádka spletená z hlubokých mořských chvil,
zelených řas a zpěvu vodních víl,
kdo snědl zlatou rybku…
toho trest moře nemine!!!
Ovoce mořských pohádek, lahodně za úplňku připravené, nejjemnějším pískem posypané. 
 
18.6. NÁVŠTĚVA DOPRAVNÍHO HŘIŠTĚ – POUZE PŘEDŠKOLNÍ DĚTI
Od 8:45 do 9:45 hodin, prosím přiveďte své děti do školky včas!
Děti si osvojí základy bezpečného pohybu v silničním provozu. Na hřišti se nachází světelná křižovatka, kruhový objezd, dopravní značky, simulátor železničního přejezdu a mnoho dalších prvků, které navozují dokonale reálnou atmosféru silničního provozu. V případě deště či mokré vozovky po dešti je hřiště z bezpečnostních důvodů uzavřeno a hodina bude přesunuta. 
Pokud má Vaše dítě doma helmu, tak ji prosím v tento den doneste do školky a dítě si ji se sebou vezme. Lepší je mít na hodinu vlastní helmu a to z hygienického důvodu.
 
19.6. úterý 
KERAMICKÁ DÍLNA
Pod vedením paní učitelky Jany budou děti vytvářet nové umělecké předměty. Keramika trénuje prostorovou představivost a pomáhá dětem v rozvoji manuálních dovedností a to v oblasti jemné motoriky, koordinaci ruky a oka. Dílnička proběhne v odpoledních hodinách. Při práci používáme různá vykrajovátka, válečky a špachtle.
 
20.6. středa 
LETNÍ BESÍDKA
Srdečně zveme všechny rodiče na letní besídku, která proběhne od 16:00 hodin v prostorách školky. Současně oslavíme i Den otců. 
 
29.6. pátek
LOUČENÍ SE ŠKOLNÍM ROKEM 
Navštívíme nedalekou cukrárnu, kde si děti na počest konce školního roku vyberou kopečkovou zmrzlinu.