Novinky

Happy Thanksgiving

Na co se můžeme těšit v listopadu!
 
dental-care-2516133_640čtvrtek 2.11. LOGOPEDICKÝ KROUŽEK ZAČÍNÁ
 
Pravidelně každý čtvrtek v měsíci bude probíhat logopedický kroužek a to vždy od 3:00 do 4:00 hodin.
 
středa 8.11. DENTÁLNÍ HYGIENA
Návštěva studentů ze soukromé školy pro dentální hygienistky. Prosíme, aby si děti přinesly z domova vlastní zubní kartáčky. Děti se seznámí se správnou technikou čištění zoubků a osvojení si návyků v péči o ně.
Začátek v 9:00 hodin.
 
pátek 17.11. STÁTNÍ SVÁTEK
ŠKOLKA ZAVŘENA
 
turkey-1456358_640čtvrtek 23.11. DEN DÍKŮVZDÁNÍ
Tento svátek vznikl již v dobách, kdy na americkém kontinentu převládali původní obyvatelé a započala invaze přistěhovalců. Evropanům se ze začátku nedařilo aklimatizovat a pěstovat obilí v nových podmínkách a až od indiánů se naučili nejen pěstovat obilí, ale i rybolovu a dalším činnostem.
V dnešní době je Den díkůvzdání jedním z nejoblíbenějsích svátků v USA. Celé rodiny se scházejí u společné večeře, peče se krocan s nádivkou a brusinkovou omáčkou a jako dezert se podává dýňový koláč. I my oslavíme společně s Caroline, Rachel a Charlotte Den Díkůvzdání a místo opravdového krocana si v tento den vyrobíme papírového. Děti jsou vítány přijít do školky převlečené za indiány.
 
úterý 28.11. ADVENTNÍ DÍLNA PRO RODIČE S DĚTMI
Srdečně zveme rodiče na adventní dílničku, na které si děti společně se svými rodiči vyrobí adventní věnec. Vyrábět začneme v 16:00 hodin. Těšíme se na společné odpoledne strávené v předvánočním duchu. Součástní dílny bude i představení knih Usborne a jejich prodej.
 
Přesný termín NÁVŠTĚVY DIVADLA bude upřesněn.