Novinky

FUN IN THE SUN

Na co se můžete těšit v červnu

 

3.6. pondělí

DEN DĚTÍ, celodenní akce v rámci školky

Děti dodatečně oslaví svůj svátek. Je připraven pestrý program, jak ve třídě, tak sportovní hry v parku. Každý se na konci dne dočká malé odměny.Summer camp 2019

 

5.6. středa

TŘÍDNÍ FOCENÍ

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a opět nás čeká společně focení, které proběhne od 10:00 hodin.

 

13.6. čtvrtek

LETNÍ BESÍDKA

Srdečně Vás zveme na besídku, na které nezapomene ani na tatínky, (Den otců). Můžete se dále těšit na Tea Party, která bude následovat po skončení besídky. Začátek v 15:30. Na čajový dýchánek si můžete přinést nějaké malé dobroty.

 

18. 6. úterý

LOUTKOVÉ DIVADLO, KVAK A ŽBLUŇK JSOU KAMARÁDI

Odchod ze školky v 10:00 hodin. Prosím, přiveďte své děti do školky včas.

Představení vzniklo na motivy stejnojmenné dětské knížky Arnolda Lobela. Jedná se o úsměvné příběhy dvou kamarádů, zeleného žabáka Kvaka a hnědého ropušáka Žbluňka.

Právě přátelství je hlavním tématem. Na jednoduchých a vtipných příhodách dětem ukážeme, jak důležité je mít někoho rád a někomu pomáhat. Jak důležité a krásné je přátelství. Kombinace loutek, reprodukované i živé hudby, hravé scénografie a nápaditého scénáře přinese malému i velkému divákovi radost z návštěvy představení.

 

28.6. pátek

POSLEDNÍ DEN ŠKOLNÍHO ROKU, výlet za zmrzlinou

Předtím než se všichni kamarádi rozprchnou na dovolené, tak se naposledy rozloučíme se školním rokem. Půjdeme na kopečkovou zmrzlinou (nebo sorbet), kterou si děti budou mít možnost vybrat v Café nedaleko školky.

Budeme se těšit na všechny děti, které se i letos zúčastní našich příměstkých letních táborů.

Přejeme Vám sluncem zalité prázdniny.