Novinky

Back To School

Na co se můžeme těšit v září!

pondělí 3.9. ZPÁTKY DO ŠKOLKY, KARNEVAL
První den se ve školce přivítáme v kostýmech a maskách. Společně si zatancujeme, zasoutěžíme a nakonec se odměníme ovocnými špízy, které si děti připraví. Uvítáme pokud děti přijdou do školky vystrojené v maškarních maskách. Odpoledne si děti vyrobí vlastní škrabošky pro případ, že by někdo doma svůj kostým zapomněl.
 
pátek 14.9.  LOUTKOVÉ DIVADLO, PŘEDSTAVENÍ : SNĚHURKA 
Odchod ze školky v 10:00 hodin, začátek představení v 10:30 hodin v KC Vozovna
Kdo je krásnější? Královna nebo Sněhurka? Je myslivec krutý? A jsou trpaslíci pořádkumilovní? Myslíte si, že znáte tuto pohádku opravdu dobře? Kdo uvidí – pochopí.
pátek 21.9. VÍTÁNÍ PODZIMU
Tento rok připadne první podzimní den na neděli. Děti si však příchod podzimu oslaví již předběžně ve školce v pátek.  Aktivity spojené s podzimem nás budou doprovázet po celý den (pozorování přírody, stavění lesních chaloupek v parku, výtvarné činnosti aj.).
 
DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ  datum bude upřesněn
Děti si osvojí základy bezpečného pohybu v silničním provozu. Na hřišti se nachází světelná křižovatka, kruhový objezd, dopravní značky, simulátor železničního přejezdu a mnoho dalších prvků, které navozují dokonale reálnou atmosféru silničního provozu. V případě deště či mokré vozovky po dešti je hřiště z bezpečnostních důvodů uzavřeno a hodina bude přesunuta.
Pokud má Vaše dítě doma helmu, tak ji prosím v tento den doneste do školky a dítě si ji se sebou vezme. Lepší je mít na hodinu vlastní helmu a to z hygienického důvodu.
pátek 28. 9. 2018 Státní svátek