Náš team


Výuku převážně v anglickém jazyce s elementy češtiny spolu s pestrým programem v soukromé školce CENTRAL PRESCHOOL Praha zajišťují rodilí mluvčí, kteří pomocí her nejlépe připraví Vaše děti na budoucnost. Program v naší školce probíhá v angličtině. Lekce jsou doplněny o řadu zajímavých kroužků.

IMG_20171018_171005-1CAROLINE MOORE

Hlavní učitelka, rodilá mluvčí anglického jazyka

Caroline pochází z Atlanty, kde vystudovala obor Historie umění na Valdosta State University.
Caroline působila jako mentor a lektor pro dobrovolnickou organizaci. Navíc se dobrovolně podílela na výuce anglického jazyka na jazykovém institutu.
Caroline se do Prahy přestěhovala v roce 2016, kde také získala certifikát TEFL. Po absolvování kurzu pracovala ve školce, kde měla na starost nejen předškolní děti, ale i ostatní třídy.
O MNĚ:
Věřím,že pozitivní budoucnost začíná pozitivním vlivem. Pokud děti dostanou příležitost naučit se sociálnímu, kreativnímu a kritickému myšlení v raném věku, tak se jim dostane bohatých příležitostí do budoucna.  Snažím se poskytnout dětem bezpečné místo, kde mají možnost rozvíjet svoji zvědavost a učit se prostřednictvím různorodých aktivit, písní, pohybu, zručnosti a her.

IMG_20171018_171135-1CHARLOTTE BRADLEY

UČITELKA, RODILÁ MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

Charlotte pochází z El Dorado, Arkansas. V roce 2016 dokončila studium na Univezitě Mississippi, obor učitelství pro 1.stupeň. Během studia Charlotte pracovala na částečný úvazek jako nanny.
O MNĚ:
Ráda pracuji s dětmi a to byl jeden z hlavním důvodů, proč jsem se přestěhovala do Prahy a absolvovala TEFL program. Ve volném čase ráda cestuji, trávím čas s rodinou a přáteli. Jsem nadšená, že mohu být součástí školky Central Preschool.

KENDAL McKEON

UČITELKA, RODILÁ MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKAIMG-20180419-WA0000

Kendal pochází z New Jersey. V roce 2017 dokončila studium oboru Učitelství 1.stupně ve Východní Karolině. Během studií pracovala jako suplující učitelka na místních základních školách. Kendal mimo jiné pracovala jako táborový vedoucí přes léto. V roce 2018 se přestěhovala do Prahy a získala certifikáty TEFL a YLT.

O MNĚ:

Vždy jsem toužila vyučovat a pracovat s dětmi a cestovat po světě. Ve volném čase ráda čtu, věnuji se tvůrčímu psaní a ráda trávím čas s přáteli a rodinou. Jsem nadšená, že jsem v Praze a pracuji ve školce Central Preschool!

 

RADKA ZEMANOVÁ, DiS.

Česká učitelka

Radka se narodila v Praze a vystudovala Pražskou taneční konzervatoř. Působila v souboru baletu Národního divadla a Radka Zemanovátaké procestovala s baletem kus světa. Pobývala na Maltě, kde začala její pedagogická činnost. Věnovala se předškolním dětem, se kterými rozvíjela výtvarný, hudební i taneční talent. Na Maltě získala pedagogickou praxi a připravovala děti se zvládnutím kritérií pro nástup do školy. Ve školce se stará o předškolní výchovu. Dále vede každou středu taneční kroužek a v pátek hudební kroužek.