Náš team


Výuku převážně v anglickém jazyce s elementy češtiny spolu s pestrým programem v soukromé školce CENTRAL PRESCHOOL Praha zajišťují rodilí mluvčí, kteří pomocí her nejlépe připraví Vaše děti na budoucnost. Program v naší školce probíhá v angličtině. Lekce jsou doplněny o řadu zajímavých kroužků.

JESSICA LARSON

UČITELKA, RODILÁ MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKAFB_IMG_1502880025879

Jessica pochází z malého městečka ze státu Idaho, kde začala její láska k výuce dětí.  Když bylo Jessice 26 let rozhodla se cestovat a chtěla poznávat nové lidi, kultury a místa. Cestování ji naučilo, jak upoutat dětskou pozornost v jakémkoliv jazyce a naučilo ji  trpělivosti. Jessica věří v klidném a pozitivním přístupu při práci s dětmi a vytváření pocitu bezpečí pro jejich učení.  Jessica si práci s dětmi užívá a ráda je povzbuzuje, aby zkoušely nové věci.  Její specializace je výtvarná výchova a hudba. Pro Jessicu je velmi důležité vést děti k tomu, aby byly kreativní a její poslání je přinést do školky spoustu zábavy a tvořivosti. 

CHELSIE FELLMAN

UČITELKA, RODILÁ MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

Chelsie pochází ze státu Ohio, USA. Na Univerzitě Miami získala učitelka anglická školkabakalářsky titul v oboru Výživa a dietetika se zaměřením na děti. Chelsie s dětmi pracuje 10 rokem a v minulosti působila v různých vzdělávacích skupinách a užívala si každou chvíli. V létě se také pravidelně zúčastňovala dětských táborů jako vedoucí. Do Prahy jsem přijela v roce 2018 za účelem výuky anglického jazyka, kde také získala TEFL certifikát. Chelsie se snaží poskytnout dětem bezpečné místo, kde mají možnost rozvíjet svoji zvědavost a učit se prostřednictvím různorodých aktivit, písní, pohybu, zručnosti a her.