Náš team


Výuku převážně v anglickém jazyce s elementy češtiny spolu s pestrým programem v soukromé školce CENTRAL PRESCHOOL Praha zajišťují rodilí mluvčí, kteří pomocí her nejlépe připraví Vaše děti na budoucnost. Program v naší školce probíhá v angličtině. Lekce jsou doplněny o řadu zajímavých kroužků.

JESSICA LARSON

UČITELKA, RODILÁ MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKAFB_IMG_1502880025879

Jessica pochází z malého městečka ze státu Idaho, kde začala její láska k výuce dětí.  Když bylo Jessice 26 let rozhodla se cestovat a chtěla poznávat nové lidi, kultury a místa. Cestování ji naučilo, jak upoutat dětskou pozornost v jakémkoliv jazyce a naučilo ji  trpělivosti. Jessica věří v klidném a pozitivním přístupu při práci s dětmi a vytváření pocitu bezpečí pro jejich učení.  Jessica si práci s dětmi užívá a ráda je povzbuzuje, aby zkoušely nové věci.  Její specializace je výtvarná výchova a hudba. Pro Jessicu je velmi důležité vést děti k tomu, aby byly kreativní a její poslání je přinést do školky spoustu zábavy a tvořivosti. 

CHELSIE FELLMAN

UČITELKA, RODILÁ MLUVČÍ ANGLICKÉHO JAZYKA

Chelsie pochází ze státu Ohio, USA. Na Univerzitě Miami získala učitelka anglická školkabakalářsky titul v oboru Výživa a dietetika se zaměřením na děti. Chelsie s dětmi pracuje 10 rokem a v minulosti působila v různých vzdělávacích skupinách a užívala si každou chvíli. V létě se také pravidelně zúčastňovala dětských táborů jako vedoucí. Do Prahy jsem přijela v roce 2018 za účelem výuky anglického jazyka, kde také získala TEFL certifikát. Chelsie se snaží poskytnout dětem bezpečné místo, kde mají možnost rozvíjet svoji zvědavost a učit se prostřednictvím různorodých aktivit, písní, pohybu, zručnosti a her.

 

 

 

 

 

ANDREA ROMINGER

ČESKÁ UČITELKA, RODILÁ MLUVČÍ ČESKÉHO JAZYKAIMG-20191111-WA0010

Andrea získala maturitu na SOŠ obchodu, užitného umění a designu. Praxi s dětmi jsem získala v zahraničí, kde pracovala jako profesionální chůva.  Žila v Anglii, ve Spojených Státech a v Barceloně. Po návratu do ČR pracovala 4 roky v soukromé školce na pozici asistent rodilého mluvčího a později jako hlavní třídní učitelka u předškolních dětí. Andrea má bohaté zkušenosti s dětmi od 2 do 8 let.  Pravidelně se vzdělává, absolvovala nespočet kurzů a spolupracovala na projektu Výuka anglického jazyka hravou formou. V Central Preschool se věnuje výuce českého jazyka a předškolní přípravce.
„Práce s dětmi je nesmírně kreativní práce a zároveň velká zodpovědnost. Okouzluje mě , jak se děti rozvíjejí s každým novým dnem a rostou nám před očima. Rodinná atmosféra v naší školce je pro mě nade vše.“