Kalendář


Na co se můžeme těšit v říjnu

čtvrtek 4.10.

DENTÁLNÍ HYGIENA, dopoledne ve školce

Návštěva studentů ze soukromé školy pro dentální hygienistky. Prosíme, aby si děti přinesly z domova vlastní zubní kartáčky. Děti se seznámí se správnou technikou čištění zoubků a osvojení si návyků v péči o ně.

 

V týdnu od 8. – 12. 10. DRAKIÁDA

I tento rok si půjdeme pouštět s dětmi při dopoledním pobytu venku draky. Děti si na tento týden mohou donést i draky vlastní. Jaký den na pouštění draků bude ideální nám ukáže počasí a povětrnostní podmínky v daný den.

 

úterý 16. 10.

NÁVŠTĚVA ZĚMĚDĚLSKÉHO MUZEA

odchod ze školy v 8.15 hodin, prosíme přiveďte své děti včas a se sebou batůžek a lahev vody

Prohlídka s lektorem v expozici Gastronomie, která je zaměřena na historii stravování (od pravěké kuchyně až po kuchyň našich babiček), poznávání surovin po hmatu, jídelníček našich předků spojený s ročními obdobími (dozvíte se například, co jedli naši předci na Vánoce a co mlsali o Velikonocích) a správné stolování, kde si budou malí i větší strávníci moci ověřit, zda umí správně prostřít stůl a správně se u stolu chovat. Po skončení prohlídky si děti půjdou prohlédnou i další expozice muzea např. Traktor jede, Myslivost aj.

 

úterý 23.10.

LOUTKOVÉ DIVADLO, PŘEDSTAVENÍ: ZLATOVLÁSKY

odchod ze školky v 10.00 hodin

Neposlechnout příkaz krále se nevyplácí, ale můžete porozumět řeči zvířat. Někdy je lepší nevyzradit tajemství, protože tím můžete ublížit někomu, koho máte rádi.

 

sředa 31.10.

HALLOWEEN (celodenní akce v rámci školky)

Uvítáme, pokud děti přijdou oblečené ve strašidelných kostýmech. Celý den budeme oslavovat a nebude chybět ani koledování, hraní tradičních her a vydlabávání dýní.

Pro
17
Út
LOUTKOVÉ DIVADLO, ANDĚLÍČEK TONÍČEK
Pro 17 @ 10:00 – 12:00

Odchod ze školky v 10:00 hodin, začátek představení v 10:30 hodin
Vánoční loutková pohádka o velkém úkolu pro malého andělíčka. Svatý Petr ho pošle zvěstovat narození Ježíška, ale cestou musí dávat pozor na dráty, na letadla a hlavně na čerta…

Led
11
So
Den otevřených dveří
Led 11 @ 10:00 – 13:00

V sobotu 11. 1. 2020 budou naše dveře otevřené v nové pobočce na Praze 10 – Uhříněvsi, od 10 do 13 hodin.

ADRESA NOVÉ POBOČKY:
Do Podkovy 19
Praha 10 – Uhříněves Hájek

UŠETŘETE 2500 KČ

POKUD UZAVŘETE SMLOUVU PŘÍMO V DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ CENTRAL PRESCHOOL, NEMUSÍTE PLATIT REGISTRAČNÍ POPLATEK VE VÝŠI 2500 KČ!

 

Úno
3
Po
Otevření nové pobočky na Praze 10
Úno 3 celodenní

OTEVÍRÁME DRUHOU ANGLICKOU ŠKOLKU

Od  nového pololetí (únor 2020) můžete navštěvovat naši nově otevřenou pobočku Anglické školky na Praze 10. Školka bude v prostorách krásné vily s vlastní zahradou. Program i ceník bude na obou pobočkách stejný. Své děti můžete přihlašovat již nyní. Těšíme se na Vás!

VÍCE INFORMACÍ